MEISTARĪBA

Kā juvelieri mēs vienmēr cenšamies radīt iespaidīgus izstrādājumus
no fantastiskākajiem, augstākās kvalitātes materiāliem, kas atrodami dabā, lai jūs
viegli pieskaņot visu veidu rokassprādzes, kaklarotas, gredzenus un auskarus un
izveidot kombinācijas, kas piemērotas ikdienas valkāšanai un īpašiem gadījumiem.

Sudrabs

Sudrabs ir izmantots rotaslietās vairāk nekā 4000 gadu. Sudrabs kā dārgmetāls vienmēr saglabās ilgmūžības sajūtu, tāpēc mēs nepārsteigsim, ka lielākā daļa maģisko Skandināvijas Trollbeads ir sudrabs. Šī tradīcija aizsākās vikingu laikmetā, kad Skandināvijā plaši izplatījās sudraba rotaslietas. Lielie ziemeļu vikingi no šī metāla radīja daudzas rokassprādzes, ķēdes, gredzenus, kulonus un citas rotaslietas. Trollbeads krelles ir nelieli mākslas darbi, kas radīti, izmantojot modernas, bet tajā pašā laikā senas, laika pārbaudītas tehnoloģijas.

Lasīt vairāk

Murano stikls

Kopš seniem laikiem stikls tiek uzskatīts par mistisku, maģisku un pārdabisku – caurspīdīgu vielu, kas augstā temperatūrā pārvēršas šķidrumā un atdziestot kļūst stiprāka par metālu. Gatavās stikla figūras pat dažādās formās paliek pilnīgi caurspīdīgas – tas noteikti ir mīklains.

Pirmā Trollbeads stikla pērle tika ražota 2001. gadā, kas kļuva par krāsainu un iedvesmojošu kolekcijas sastāvdaļu. Tradicionāli rotaslietās stikla krelles netika jauktas ar citiem materiāliem, tāpēc šī spilgtā materiāla apvienošana ar dārgakmeņiem, zeltu vai sudrabu bija jauna un neparasta metode.

LASĪT VAIRĀK

Dārgakmeņi

Dzimis spēcīga spiediena ietekmē, kopš neatminamiem laikiem no zemes dzīlēm iegūti raupji akmeņi un pārvērsti par krāšņām rotām. Trollbeads kolekcija mirdz ar daudzām dārgakmeņu pērlītēm, kurām, neskaitot dzirkstošo skaistumu, ir sava nozīme un nozīme. Rozā kvarcs atver tavu sirdi, labradorīts dod spēku un spēku, bet Obsidiāns palīdz atbrīvoties no sliktām emocijām, dusmām un sāpēm.

Lasīt vairāk

18 karātu zelts

Tas ir mīksts, smags un savdabīgi dzīvs. Tam ir brīnišķīga krāsa un, pat ja tas 500 gadus nogulētu kuģa vrakā, šis dārgmetāls nezaudētu savu mirdzošo spīdumu. Jau tūkstošiem gadu šis materiāls tiek uzskatīts par spēka, veselības un dievišķuma simbolu. Jā - mēs runājam par zeltu!

Lasīt vairāk

Pērles

Pērles, atšķirībā no dārgakmeņiem, netiek iegūtas no zemes dzīlēm vai pulētas. Jums nekas nav jādara, lai atklātu viņu patieso skaistumu. Pērles ir pērles. Tās ir kā mēness gaismas atspulgs nāras acīs.Mirdzošās pērles mēdz dēvēt par okeāna dārgakmeņiem. Mistikas ieskauti un apburoši ar savu šarmu, tie ir patiesi dabas brīnumi.

Lasīt vairāk

VAŠS

Tiek uzskatīts, ka varš bija viens no pirmajiem metāliem, ko izmantoja juvelierizstrādājumu izgatavošanā. Tas ir brīnišķīga skaistuma metāls, kas stiprina veselību un spēj atjaunot ķermeņa un prāta harmoniju.

Dzirkstošo varu sauc arī par mīlestības metālu. Ir zināms, ka šis metāls nes pozitīvu un veiksmi. Vara palīdzēs izprast un pieņemt savu iekšējo enerģiju.

LASĪT VAIRĀK

Cirkons

Kubiskais cirkonijs ir pārsteidzošs mākslīgais dārgakmens. 70. gados pieprasījums pēc dimantiem pieauga un lika juvelierizstrādājumu industrijai meklēt alternatīvas. Kubiskais cirkonijs tika izgudrots lāzeru industrijai, un tā līdzības ar dimantiem dēļ cilvēki pamanīja tā potenciālu juvelierizstrādājumos astoņdesmito gadu sākumā. Mūsdienās rotaslietas no cirkonija gatavo visā pasaulē. Tie piešķir juvelierim dimanta greznības sajūtu un pieņemamu cenu.

LASĪT VAIRĀK

Porcelāns

Tās ir iespaidīgas krelles, kas izgatavotas un apgleznotas ar rokām dažādās krāsās un rakstos ar atšķirīgu nozīmi. Ierobežotā izlaiduma porcelāna krelles pirmo reizi Trollbeads kolekcijā parādījās 2019. gada vasarā, par godu Trollbeads dienai, bet ar 2020. gada kolekciju "Rudens Harmonija", porcelāna krelles ir kļuvušas par Trollbeads kolekcijas kodolu. daļa no

LASĪT VAIRĀK

Dimanti

Dimanti ir mūžīgi, teiciens, kas simbolizē nebeidzamu mīlestību. Šis minerāls kļuva par dāvanu, lai parādītu mūžīgu, nemirstīgu mīlestību. Tā kā dimanti ir gandrīz neiznīcināmi, tie ir kļuvuši par mīlestības simbolu, kuru nevar salauzt.

LASĪT VAIRĀK

Dzintars

Dzintars veidojās pirms vairāk nekā 50 miljoniem gadu. gadu un ir saglabājis savas burvīgās krāsas, dabisko enerģiju un pat ārstnieciskās īpašības visā savā iespaidīgajā laikmetā. Šī minerāla krelles mirdz dažādos dzeltenos un brūnos toņos un liek justies tā, it kā tevi silda tajās sastingušie saules stari.

LASĪT VAIRĀK