18 karātu zelts

Zelta meistarība

Tas ir mīksts, smags un savdabīgi dzīvs. Tā ir brīnišķīga krāsa, un pat tad, ja 500 gadi atrodas kuģa jūras gultnē, šis dārgais metāls nezaudētu savu rādiusa spīdumu. Tūkstošiem gadu šis materiāls tiek uzskatīts par varas, veselības un dievības simbolu. Jā - mēs runājam par zeltu!

Ilgu laiku daudzos karaliskajos mauzolejos, kas pieder šumeru imperatoriem un Ēģiptes faraoniem, ir atrasti zelta rotaslietas un citi dekoratīvi raksti. Apbrīna par zeltu šodien nav izbalējusi, tāpēc pieprasījums pēc Zelta trollbeads pērlītēm laika gaitā pieaug tikai. Pēc nolēmuma izveidot pirmo 18 karātu zelta lodītes, kolekcijā mums jau bija 200 sudraba lodītes. Zelta lodīte tika pārdota pirmajā nedēļā. Kopš tā laika zelta lodītes ir kļuvušas par neatņemamu Troldeads kolekcijas sastāvdaļu. 

Materiāls

Zeltu un tīrību mēra karātos. Tīrs zelts ir 24 karāti. Šo materiālu parasti sajauc ar varu, kas piešķir siltu zelta toni. Visām mūsu zelta pērlītēm mēs izmantojam 18 karātu zeltu, kas saglabā lielu līdzsvaru starp tīrību un stingrību. Trollbeads aproces un ķēdes ir izgatavotas no 14 karātu zelta. 

 Zelts

Zelta lodīšu ražošana

Zelta trollbeads lodītes tiek izgatavotas ar tādu pašu metodi kā sudrabs. 3000 gadu metodi visbiežāk izmanto, izmantojot vaska veidnes.

Ražošanas process sākas ar sarkanā vaska dizainu. Tad tiek izveidota apmetuma skice. Vēlāk zelta granulu karsē un izšķīdina nelielā pannā un ielej ģipša skicē, uzmanīgi piepildot katru soli. Kad zelts ir stīvs, apmetums ir iegremdēts ūdenī, kas sadala apmetumu un ļauj viegli noņemt zelta figūru. Kad zelta lodīte ir pilnīgi forša, to mazgā, atjaunina un pulē.

Vaska zelta

Divas gludas lodītes

Lodītes ar sudrabu un 18 karātu zeltu sauc par divām krāsainām. Mēs tos apzīmējam ar LAA 925 smalkumu, jo smalkais apzīmē zemāko metāla vērtību, šajā gadījumā sudraba. Divu krāsu lodīšu ražošanai ir nepieciešama lielāka izcilība nekā lodītēm no tikai viena metāla, padarot to cenu augstāku.

Zelta un sudraba lapa

Zelta un sudraba lapas ir iekļautas stikla lodītes iekšpusē. Šīs lapas ir izgatavotas no tīra zelta un sudraba. Sildot vai iesaiņojot metālu, tā biezums tiek samazināts līdz biezumam, kas mazāks par 0,001 mm, kas atvieglo darbu ar diviem metāliem. Šīs loksnes ir dekorētas ar stikla krelles.

Sajauciet zeltu un sudrabu


Visas zelta pērlītes>