Porcelāns

Trollbeads porcelain beads

Tās ir iespaidīgas lodītes, kas izgatavotas un krāsotas ar rokām dažādās krāsās un rakstos ar atšķirīgu nozīmi. Ierobežots izdevums POrcelsian lodītes vispirmsReiz, Trollbeads kolekcija, kas tika demonstrēta 2019. gada vasarā, par godu Trollbeads Day, bet kopā ar 2020. gada kolekciju "Rudens harmonija", porcelāna krelles kļuva par galveno trollbeads kolekcijas daļu.

Materiāls

Porcelāna glezniecības māksla nāk no Ķīnas, kur tika izgudrots patiess, vēss balts porcelāns. Tas ir keramikas materiāls, kas izgatavots atbilstoši īpašai tehnoloģijai, izmantojot kaolīnu, kas pazīstams arī kā baltais māls. Porcelāns ir foršs, nevis ar nazi. Piespiežot porcelānā, ir dzirdama gara, melodiska, gara stāvoša skaņa.

Porcelāna materiāla krelles

Pagatavojot porcelāna lodītes

Porcelāna lodīšu ražošana ir ārkārtīgi sarežģīta. Šīs lodītes sākotnēji ir izgatavotas no šķidra porcelāna, pēc tam uzkarsē karstā cepeškrāsnī, un, atdzesējot, vispirms glazētas un atkārtoti karsētas. Otro reizi pēc dzesēšanas jau stiklotās lodītes ir ar rokām ar izteiksmīgiem un krāsainiem rakstiem un atkal glazēt un sildīt. Pēc tam lodītes atkal ir glazētas un pēdējo reizi sildītas. Katru reizi, kad tiek samazinātas karsētās lodītes, tāpēc ir ļoti svarīgi detalizēti plānot visu ražošanas procesu, lai lodītēm katrā ražošanas posmā būtu pareizais izmērs. Porcelāna lodīšu ražošana ir ilgs un detalizēts process, taču gala rezultāts ir pilnīgi satriecošs un maģisks. Katram trollbeads porcelāna lodīšu dizainerim Jingezenā, Ķīnā, ir savas unikālās prasmes ne tikai tehnikā, bet arī zināšanās par modeļiem, tāpēc katru modeli veido neliela gleznotāju grupa ar īpašām prasmēm, lai krāsotu labi zināmu rakstu un izmantotu īpaša glezniecības tehnika.

 

Visas porcelāna pērlītes>