Izstarot unikalitāti

Atklājiet savu sirdi, kas velos vienības lodītes!

Unikāls ir augstākās kvalitātes un meistarības ar rokām darinātas stikla lodītes, un to kvēlojošās krāsas un burvīgie raksti pievērš uzmanību.
Nav divu identisku pērlīšu, tāpēc izvēlieties to, kas visvairāk pievērš jūsu uzmanību un ir vistuvākais sirdij!
Mēs aicinām jūs apmeklēt tuvāko pārdošanas vietni un izvēlēties lodītes, kas atspoguļos jūsu stāstīto stāstu, un atgādināsim par skaistāko.

 

Unikālo pērlīšu sākums
 

Šodien ir unikāls♥ ir neatņemama trollbeads kolekcijas sastāvdaļa. Neredzētas ir vienības stikla krelles, kuras mīl cilvēki visā pasaulē, un vienmēr uzmanīgi skatās uz jauniem dizainparaugiem. Šīs stikla krelles, tāpat kā citas mūsu kolekcijas krelles, var dekorēt ar visām trollbeads rokassprādzēm, kaklarotām, auskariem un fantāzijas gredzeniem.

Izraksts no unikālas grāmatas: 

Šeit ir līnijas, kuras esmu lasījis nelielas Dānijas Tibetas labdarības organizācijas žurnālā: "Ja jūs patiešām vēlaties palīdzēt cilvēkiem no trešās pasaules un viņu ekonomikas, jums viņiem ir jāmāca, ko jūs pats darāt veiksmīgi."

Lasot šīs līnijas, es pēkšņi nācu klajā ar ideju: “Mēs to varam izdarīt. Galu galā mēs zinām, kā pagatavot stikla lodītes. Mēs zinām, kā tos veiksmīgi pārdot. Mēs varam viņus iemācīt. Projektējot jaunus trollbeads dizainus, kas zaudēti noslēpumainajā sfērā, uz planētas līdzīgā struktūrā, es bieži domāju, ka dažreiz tas izskatās kā viena niecīga stikla lodīte pasaules iekšienē. Kad mēs devāmies savā pirmajā ceļojumā uz Dharamsal un izveidojām stikla lodītes darbnīcu Tibetas deportātiem, es pat nevarēju iedomāties, cik liela patiesība bija šajās domās. Man nebija ne mazākās nojausmas, ka šis labdarības projekts pieaugs trīs kontinentos un ļaus visiem šiem brīnišķīgajiem un talantīgajiem cilvēkiem - īstiem amatniekiem, kuru dzīve tik ļoti atšķiras no manām. Katrā izveidotā trollbeads lodīšu dizainā simboli, krāsas, kultūra ir mājokļa. Trollbeads unikālā grāmata ir stāsts par cilvēkiem, kurus mēs iemācījām izgatavot stikla pērlītes, un viņi izveidoja unikālu, tādējādi virzot trollbeads pilnīgi jaunā virzienā un sagādā prieku un radošu iedvesmu tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. "

- Lise Aagaard

Stikla lodīšu produkcija