Sudraba sudrabs

Sudraba lodīšu process

Zieda zīmējums

Viss sākas ar ideju ...

Visi trollbeads dizaineri ir ārkārtīgi talantīgi, un idejas nekad neapstājas!

Daži dizaineri izvēlas izveidot lodītes vaskā, bet citi ir jaunākas metodes ar datora un 3D programmu palīdzību.


Materiāls

Salīdzinot ar citiem materiāliem, stikls ir maģisks. Augstā temperatūrā tas sašķidrina un kļūst ārkārtīgi vēss un izturīgs, kad auksts. Visas trollbeads lodītes ir izgatavotas ar rokām, izgatavotas karstā, sarkanā krāsā, atklātā ugunī.

Lielākā daļa stikla, ko izmanto trollbeads, nāk no Itālijas. Tas tiek atvests no Murano salas, kuru varat atrast Itālijas ziemeļos, netālu no Venēcijas. Murano salā augstākās kvalitātes stikls ir ražots gadsimtiem ilgi, un šīs salas brilles ir bijušas vienas no visvērtīgākajiem stikla māksliniekiem pasaulē.

Stikls ir ķīmisko vielu kombinācija, un silīcija dioksīds ir tā galvenā sastāvdaļa. Silīcija dioksīdu parasti ekstrahē no kvarca smiltīm, bet citas sastāvdaļas, piemēram, nātrija oksīda un kalcija oksīda, iegūst no nātrija un kālija. Arī stikla krāsa ir atkarīga no materiāliem, kas ražošanas laikā ievietoti stiklā. Piemēram: spilgti zilu spavu ekstrahē, izmantojot varu.

 


 

Vasks, kas ir pazudis

Mazas vaska skulptūras

 

Izmantojot dizaina skici, lodīšu ražošana sākas ar 3000 gadu vaska pelējuma metodi, kas dizaineriem ļauj mazām detaļām no vaska uz dārgmetāliem.

Kausēšanas vasks sudraba ražošanai
Sudraba vasks

 

Nākamais posms

No vaska līdz apmetumam un pēc tam  Sudrabs!

 

Ražošanas process sākas ar sarkanā vaska dizainu. Tad tiek izveidota apmetuma skice. Pēc tam sudraba granulu karsē un izšķīdina nelielā pannā un ielej ģipša skicē, uzmanīgi piepildot katru soli. Kad sudrabs ir stīvs, apmetums ir iegremdēts ūdenī, kur tas sadalās un lodītes ir viegli noņemt.

Tā sākas sudraba lodīšu brauciens uz Trollbeads kolekciju.

Šajā ražošanas posmā neliela sudraba skulptūra ir pilnīgi melna, tāpēc vēlāk to ievieto skābā vannā, kas aizstāj melno krāsu baltu. Kad lodītes ir pilnīgi vēsas, to mazgā, atjauno un pulē.

Sudraba pievienošana vaska modelim

 

Oksidācija

Oksidācija palīdz mums radīt kontrastējošas lodītes un dot tām "raksturu". Jebkura rotaslieta, kas ilgu laiku tiek turēta kastē, tiek oksidēta. Trollbeads izmantotā oksidācijas metode ir tāda pati kā dabiskajam procesam, kad gaiss darbojas sudraba, tikai mēs to paātrinām. Oksidācija ļauj mums izveidot jaunus dizainus un dot pērlītēm unikālu izskatu.

Mēs iegremdējam sudraba lodītes oksidējošā šķīdumā, kas, nesabojājot tā virsmu, maina krāsu uz melnu. Pēc tam melnās nogulsnes tiek berzētas un pulētas, un leņķi un citi cietie -jaunie laukumi tiek atstāti tumši. Lodītes kļūst spīdošas, un tā stūri paliek melni. Tas viņam piešķir "raksturu" un izcilu trollbeads kolekcijas izskatu.

Bļoda ar oksidācijas risinājumiem Skalojiet lodītes oksidāciju Turot naudas sodu lodīti

Šeit jūs esat iemācījušies visus sudraba pērlīšu posmus!

Visas sudraba krelles>