Juvelierizstrādājumu aprūpe

 Model Med Trollbeads Smykker Ved Møns Click Strand

Trollbeads ir dāņu dizaina mantojums. Mūsu rotas pasaulē ir labi pazīstama ar savu kvalitāti, vienkāršību un funkcionalitāti. Dizains ir trollbeads virzošais spēks, un mūsu augstākās kvalitātes materiāli tiek izmantoti, lai izveidotu mūsu rotaslietas.

Mēs rūpīgi izvēlamies materiālus un cenšamies radīt rotas no skaistākajiem, izturīgākajiem un augstas kvalitātes materiāliem dabā. Mūsu juvelierizstrādājumu izstrādājumi ir izstrādāti, lai tie atbilstu visiem kvalitātes standartiem un pareizi uzturēti - ilgstoši jums un izskatās, it kā nēsātu pirmo reizi.

Sudraba rotaslietu produktu kopšana

Trollbeads Smykker I Sølv På modelis

Mēs iesakām saglabāt sudraba aproces, lodītes, auskarus vai gredzenus aizzīmogotā kastē vai somā, lai aizsargātu sudraba rotaslietas no oksidācijas.

Ja jūs pagriežat sudraba lodītes uz zelta ķēdes, ņemiet vērā, ka tās var nedaudz aptumšot rokassprādzi. Jūs viegli noņemsit sudraba atradnes no aproces, maigi notīrot to ar sudraba tīrīšanas salveti.

Bieži vien jūs turēsit rotaslietas tīras, tīrot sudraba produktus šim metāla audumam. Izvairieties no rotaslietu kontakta ar ūdeni, kosmētiku un ķīmiskām vielām, lai izvairītos no oksidācijas ietekmes.

Lai nopirktu sudraba rotaslietu produktus 

 

Zelta rotaslietu produktu aprūpe 

Zelta plāksnes aproces ar zeltu, akmeni, GLAS un pērļu pērlītēm

Lai tīrītu zelta produktus, varat izmantot maigas ziepes un ūdeni. Pēc produktu mazgāšanas tos nožāvējiet un labi nožāvējiet ar mīkstu audumu.

Piezīme: Izvairieties no juvelierizstrādājumu tīrīšanas līdzekļiem un antibakteriālām ziepēm - tas var ietekmēt produktu krāsu.

Jūsu apzeltītās rotas var zaudēt krāsu. Visas zelta pārklātās rotaslietas galu galā sāks berzēt, it īpaši vietās, kur lielākais kontakts ar citiem metāliem - dabisks nodiluma process.

Turiet rotaslietas atsevišķos, noslēgtos plastmasas maisiņos vai kastēs. Tas palīdzēs jums pēc iespējas izvairīties no skrambām un pārāk ātra oksidācijas.

Lai nopirktu zelta rotaslietu produktus

 

Stikla rotaslietu aprūpe

Trollbeads Sølv Armbånd Med Glass OG GULD KUGLER

Lai atsvaidzinātu stikla lodītes, izmantojiet mīkstu tīrīšanu ar mīkstu mikrošķiedras salveti. Nelietojiet tīrītājus, jo tie var saturēt balinātāju vai peroksīdu, kas var sabojāt stikla lodītes.

Nelietojiet slapjas trollbeads stikla lodītes. Jums nevajadzētu peldēt, it īpaši baseinā ar hloru, ar stikla lodītēm. Nekad neveiciet stikla krelles karstā vai jūras ūdenī. Tas var sabojāt stikla lodītes. Veicot mājas darbus, noņemiet arī rokassprādzi, un vingrojot, ķīmiskas vielas un sviedri var ietekmēt arī stikla lodīšu izskatu.

Izvairieties no produktiem, kas var sabojāt stikla lodītes. Vissvarīgākais noteikums, ko mēs iesakām klientiem, ir izvairīties no lodīšu kontakta ar smaržām, krēmiem, ziepēm, kosmētiku vai matu laku.

Nopirkts stikla rotaslietas 

 

Juvelierizstrādājumu kopšana ar dārgakmeņiem

Dārgakmeņi var izskalot ar maigām ziepēm un labi iztukšot ar ūdeni. Rūpīgi nosusiniet un pulējiet krelles ar mīkstu drānu.

Izvairieties no saskares ar smaržām, matu laku un līdzīgiem produktiem, jo ​​dažu akmeņu virsma ir poraina un dažādas kosmētikas vai ķīmiskas vielas var ietekmēt akmens izskatu.

Visi trollbeads dārgakmeņi ir dabiski un absolūti unikāli. Tā paša materiāla krelles atšķiras krāsās, un tām ir unikāli ieslēgumi un funkcijas, kas parāda viņu vecumu, vietu, kur tās bija izraktas un atklāj viņu dabisko skaistumu. Daži akmeņi ir dabiski mīkstāki, tāpēc to malu malas var mīkstināt ilgāku laika periodu pēc pirkuma dienas.

Pērciet rotaslietu produktus ar dārgakmeņiem

 

Juvelierizstrādājumu kopšana ar pērlēm 

Pērle gredzenā

Pērles ir dabisks materiāls, to krāsa un forma ir ārkārtīgi daudzveidīga. Tā kā tas ir dabisks materiāls, mēs iesakām izvairīties no tieša kontakta ar kosmētiku, smaržām, matu laku un tamlīdzīgiem. Turklāt pērles nekad nedrīkst būt pakļautas skābām vielām, piemēram, etiķim, citronam, hloram un citam.

Nomazgājiet pērles ar maigām ziepēm un iztukšojiet ar ūdeni. Rūpīgi nosusiniet un pulē ar mīkstu drānu. Varat arī izmantot pērļu audumu. Jūs to varat iegādāties šeit.

Labākais veids, kā turēt pērļu rotaslietas, ir no citām rotaslietām un mīkstā materiāla maisiņā, lai neļautu tām zīmēt.

Pērciet rotaslietu produktus ar pērlēm

 

Vara rotaslietu kopšana 

Kobber Arimring Med Kobber starplikas OG Kugle, På Kobberage

Jūs varat uzturēt vara rotaslietas tīras, iztīrot tās ar vara un zeltu ar pulēšanas drānām katru dienu pēc valkāšanas. Arī mājās jūs tos laiku pa laikam varat mazgāt ar remdenu ziepjūdeni un labi nožūt ar mīkstu audumu.

Saglabājiet neworn, vara rotaslietas hermētiskos plastmasas maisiņos. Ja jūsu vara rotaslietas sāk mainīt krāsu - tiek sākta oksidācija. Oksidētus vara produktus var notīrīt ar sāls un etiķa maisījumu. Vienkārši sajauciet nelielu etiķi ar sāli bļodā un pārklājiet produktu ar šo maisījumu. Nomazgājiet iztīrīto produktu ar ūdeni un nožūst ar mīkstu drānu. Jūs varat arī notīrīt vara rotaslietas ar citrona sulu. Sagrieziet citronu uz pusēm, pievienojiet nedaudz sāls un viegli uzklājiet sulu varam, līdz pamanāt, ka visi netīrumi tiek noņemti. Izskalojiet citrona un sāls maisījumu ar ūdeni un nožūst ar mīkstu audumu.

 

Dzintara rotaslietu aprūpe 

Rav Kugler På UbeHandlet Rav

Dzintara rotaslietām nav nepieciešama īpaša aprūpe. Ja vēlaties atgriezt spīdumu, pulējiet dzintaru ar mīkstu, sausu audumu. Nekad nelietojiet eļļas vai ķīmiskos produktus dzintara tīrīšanai.

Šis dabiskais materiāls ir pilnīgi unikāls, tāpēc pat vienas un tās pašas dizaina dzintara lodītes atšķiras krāsās un tām ir unikāli ieslēgumi un īpašības, kas parāda viņu vecumu un dabisko skaistumu.

Glabājiet dzintara rotaslietas mazos auduma maisiņos un vēl labāk noslēgtos plastmasas maisiņos vai kastēs. Tas palīdzēs jums pēc iespējas izvairīties no skrambām.

 

Ādas rotaslietu kopšana

Trollbeads Leather Armbånd Med Små Kugler

Ikdienas tīrīšanai vienkārši viegli notīriet ādu ar mīkstu, sausu drānu. Plankumi jānoņem, tiklīdz tie neizžāvēja un neizžāvēja. Ādas izstrādājumiem (bez ķimikālijām) vai maigas ziepes izmantojiet maigu profesionālu tīrīšanu, piemēram, ziepju čipsi. Bļodā noformējiet putas un uzklājiet mīkstu audumu, pēc tam notīriet ādu (nemazgājiet). Pēc tam notīriet ādu ar sausu drānu un uzklājiet ādas balzamu. Atcerieties aizsargāt ādu no tiešiem saules stariem.

Vienmēr turiet ādas rotaslietas sausas, jo tās ir porainas un nekad nebūs pilnīgi ūdensnecaurlaidīgas. Ūdens var sabojāt ādas rokassprādzi un traipu, mainīt krāsu un tekstūru. Ja ādas rokassprādze vai kaklarota ir nēsāta vai peld ūdenī, tā ievērojami sabojā produkta izskatu.

Lai nopirktu ādas rotaslietas

Mēs apsolām:

Bezmaksas piegāde no € 49  ♥  ♥