Cirkoni

Kubiskais cirkonijs ir brīnišķīgs cilvēka dārgakmens. 1970. gadā pieprasījums pēc dimantiem palielinājās un piespieda juvelierizstrādājumu nozari meklēt alternatīvas. Kubiskais cirkons tika izgudrots lāzera rūpniecībai, un tā līdzība ar dimantiem 80. gadu sākumā cilvēki pamanīja tā potenciālu rotaslietās. Mūsdienās rotaslietas ir izgatavotas no rhinestones visā pasaulē. Viņi rotaslietām dod dimanta greznības un pieejamu cenu.

Materiāls

Kubisko cirkoniju vislabāk atdarina dimanti, un to veido cirkonija oksīda pulveris, magnijs un kalcija. Šis metāls ir nedaudz smagāks par dimantiem, bet vieglāks par dārgakmeņiem. Cirkonijs var ieņemt dimanta specifisku formu, bet tas vairāk atspoguļo krāsas un lieliski spīd.

Cirkonija lodīšu ražošana

Mūsu stikla krelles ar cirkoniju ir rūpīgi izgatavotas un izgatavotas ar rokām. Pēc stikla sildīšanas līdz sarkanumam līdz sarkanajam slānim tiek novietots uz serdes un pēc tam cirkoniju uzmanīgi novieto uz karstā stikla. Kad cirkonija oļi ir novietoti, viss atkal tiek pārpludināts ar caurspīdīgu stiklu, lai noenkurotu cirkoniju. Izmantojot caurspīdīgu stiklu, cirkoni joprojām ir labi redzami, un jūs varat apbrīnot, cik lieliski tas mirdz saulē. Tas piešķir pērlīšu vitalitāti, rotaļīgumu, greznību un pilnīgu spīdumu.