The Aagaard family

1976. gadā dzima jauns "krelles uz ķēdes" juvelierizstrādājumu koncepts!

Stāsts par Trollbeads sākās Dānijā. Tas bija un joprojām ir ģimenes uzņēmums.

"Daži no mums ģenerē idejas, dažiem ir talants radīt izcilu dizainu, daži spēj atklāt labākos tehniskos risinājumus, bet citiem vienkārši ir drosme to īstenot." Pats galvenais, ka mēs visi priecājamies par iespēju strādāt kopā un kopīgi īstenot katru jaunu Trollbeads projektu. Viss ir ļoti vienkārši, kad tev patīk tas, ko dari” – emocijās dalās Līze Āra.

PIRMĀ SUDRABA Pērlīte
Pirmā sudraba krelle

"Sejas" bija pirmā krelle kolekcijā. Tā ir sudraba krelle, kas dekorēta ar 6 sejām. Šo krelles autors ir Lise Aagaard brālis Sērens Nīlsens.

Trollbeads tiek ražotas, apvienojot modernas un senas tehnikas. Lielākā daļa sudraba krelles ir izveidotas, izmantojot 3000 gadus vecu paņēmienu, ko sauc par cire perdu vai kausēta vaska metodi.

1988. gads

Kolekcijā parādās zelts

Tūkstošiem gadu zelts ir bijis galvenais varas, bagātības un dievišķības simbols. Trollbeads krelles ir izgatavotas no 750 smalka zelta, kas ir ideāls tīrības un spēka līdzsvars.

zelta krelles

2000. gads

AUGOŠA ĢIMENE

Līdz 2000. gadam visas krelles izgatavoja Nīlsenu/Āgāru ģimenes locekļi. Lai kolekcijai piešķirtu dažādību, Trollbeads radošajai saimei ir pievienojušies 10 jauni dizaineri. Šodien mūsu komandā ir vairāk nekā 60 Trollbeads dizaineri.

tikties ar dizaineriem

2000. gads

EKSPRESĪVIE ZIRBŅI

Kolekcijā ienāk pirmās greznās sprādzes. Izteiksmīgas aizdares, tāpat kā mazi mākslas darbi, ir kļuvušas par Trollbeads zīmola neatņemamu sastāvdaļu.

aizdares

Stikla krelles

2001. gads

Pirmā Trollbeads stikla pērle tika ražota 2001. gadā, kas kļuva par krāsainu un iedvesmojošu kolekcijas sastāvdaļu. Tradicionāli rotaslietās stikla krelles netika jauktas ar citiem materiāliem, tāpēc šī spilgtā materiāla apvienošana ar dārgakmeņiem, zeltu vai sudrabu bija jauna un neparasta metode.

stikla krelles
FANTĀZIJAS KAKLROTA
2003. gads

burvīga KAKLROTA
Jauns veids, kā izrotāt ar pērlītēm! 2003. gadā Trollbeads kolekciju papildināja Fantasy kaklarotas . Ir daudz veidu, kā šīs kaklarotas papildināt ar kuloniem, piekariņiem vai krellēm. Galu galā šīs ir fantāzijas kaklarotas!

TROLLBEADS PAPLAŠINĀS
Šogad Trollbeads piedzīvojumi sākas jaunās valstīs: Honkongā, ASV un Spānijā. Šodien jūs varat atrast Trollbeads vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē.

Model wearing trollbeads earring
Auskari
2004. gads
Jo vairāk veidu rotāties ar krāsainām pērlītēm, jo ​​jautrāk katru dienu radīt jaunas kombinācijas!
pirkt auskarus iegādāties auskaru aksesuārus
Foxtail silver bracelet with beads and lock
Sudraba rokassprādzes
2005. gads
Jaunais dizains un maināmās aizdares ļāva izveidot un pārtaisīt savu rokassprādzi katru dienu!
nopirkt sudraba rokassprādzi Skatīt visas rokassprādzes
Woman making unique beads

Pirmā Unikālā darbnīca

2005. gads

Kopā ar Tibetas labdarības organizāciju Lise Aagaard 2005. gadā. izveidoja projektu "Tibetas krelles", kura mērķis bija nodrošināt bezdarbniekiem tibetiešu bēgļiem Indijā iespēju apgūt jaunas prasmes un gūt ienākumus.

"Ja jūs patiešām vēlaties palīdzēt cilvēkiem no trešās pasaules valstīm un to ekonomikām, jums ir jāiemāca viņiem tas, ko jūs darāt veiksmīgi."

UNIKOS – ļoti īpaša Trollbeads kolekcijas daļa. Šīs joprojām ir pasaulē visvairāk pārdotās vienreizējās krelles, kas radītas Trollbeads darbnīcās Indijā un Āfrikā. Šī kolekcija sākās kā neliels labdarības projekts un kopš tā laika ir kļuvusi par ļoti svarīgu Trollbeads sastāvdaļu.

2007. gads

ZIEMEĻU ZELTS
Kolekcijā parādās dzintara krelles.Šis materiāls veidojies pirms vairāk nekā 50 miljoniem gadu. gadu un ir saglabājis savas burvīgās krāsas, dabisko enerģiju un pat ārstnieciskās īpašības visā savā iespaidīgajā laikmetā. Tas mūs fascinē līdz pat šai dienai!

PIRMAIS PASĀKUMS
Pirmajā Trollbeads tiešsaistes pasākumā klienti tika aicināti parādīt, kur viņi devās un ko darīja ar savām Trollbeads rokassprādzēm. Tas atklāja kompānijas Trollbeads dvēseli un rotaļīgumu.

Raw gemstones

Pirmais dārgakmens!

2008. gads

Dzimis spēcīga spiediena ietekmē, kopš neatminamiem laikiem akmeņi ir iegūti no zemes dzīlēm un pārveidoti par pārsteidzoša skaistuma rotaslietām. Trollbeads kolekcijā dzirkstī daudzas akmens krelles, kurām līdzās dzirkstošajam skaistumam ir sava nozīme un enerģija.

skatiet dārgakmeņu krelles
Piedāvājam gredzenu kolekciju
2008. gads

Trollbeads klāstā parādās izteiksmīgu gredzenu kolekcija. Daudzi no pirmajiem gredzenu dizainiem joprojām ir pieejami šodien.

2009 - vairāk notikumu

6 hands with every wrist containing a trollbeads bracelet and beads

cilvēku lodītes

Mēs bijām vieni no pirmajiem tirgū, kas piedāvāja saviem kolekcionāriem pievienoties mūsu radošajai komandai pasākumā "Tautas krelle"! Turpmāk katru gadu aicinām ikvienu piedalīties konkursā un izveidot savu sapņu pērli.

Uzzināt vairāk

ATRAST Pērlīti

Trollbeads pārdevēji visā pasaulē slēpa ierobežotā daudzuma "Smiling" krelles ar ziņu, lūdzot atradēju apmeklēt vietni un dalīties stāstā par to, kā viņi atrada krelles.

Vairāk nekā 3500 cilvēku no 32 valstīm dalījās ar saviem sirsnīgajiem un smieklīgajiem stāstiem.

dalīties ar Ziemassvētku kartiņu

Ar šo pasākumu mēs mudinām visus kolekcionārus dalīties savā Ziemassvētku entuziasmā un nosūtīt Ziemassvētku kartiņas vismaz pieciem pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem visā pasaulē.

Group of indian women in Jaipur

UNIKĀLA DARBNĪCA DŽAIPURA, INDIJA

2009. gads

Projekts paplašinājās un tika izveidots vēl viens seminārs Džaipurā, Indijā. Šajā projektā liela uzmanība tika pievērsta palīdzības sniegšanai slimām vai grūtībās nonākušām sievietēm.

Uzzināt vairāk

2010. gads

GIF of beads from the travel category

Globālās krelles

13 štati izveidoja 4 krelles, lai pārstāvētu savu valsti. Pasaules tūres krelles tika izveidotas šādām valstīm: Austrālija, Austrija, Dānija, Vācija, Honkonga, Itālija, Japāna, Lietuva, Holande, Dienvidāfrika, Šveice, Lielbritānija un Amerikas Savienotās Valstis.

Lise Aagaard next to a group of people that were a part of Uniques project

Vēl viena unikāla darbnīca Malāvijā, Āfrikā

Balstoties uz Indijā gūto pieredzi, esam izveidojuši vēl vienu darbnīcu. Šoreiz tas bija paredzēts jauniešiem ar veselības traucējumiem, kurus apmācījām biznesa sīkumos, dodot viņiem iespēju tikt pie iztikas avota.

Ādas rokassprādze

Trollbeads kolekcijā parādās elastīgas, īstas ādas rokassprādzes. Vēl vairāk veidu, kā izrotāt ar krellēm!

nopirkt ādas rokassprādzi

2012. gads

Rokassprādze

Trollbeads rokassprādze ar dažādu sudraba, vara un zelta pārklājumu joprojām ir ļoti populāra kolekcionāru vidū.

nopirkt rokassprādzi

Mātes diena

Pirmā īpaši Mātes dienai radītā krelle ir izveidota! Šī ir lieliska dāvana katrai mammai, kas vienmēr atgādinās par brīnišķīgo MĀTES sajūtu.

redzēt vairāk
Trollbeads headquarter building

Trollbeads pārceļas uz jaunu māju Toldbodgadā

Lise Aagaard izstrādāja šīs ēkas dizainu, kas ir pat ieguvis vairākas arhitektūras balvas!

Foršs fakts: ja jūs uzmanīgi aplūkojat šo ēku, tās fasādes dizainā jūs atradīsit palaidnīgas ķirzakas.

2013. gads - PIRMAIS IEROBEŽOTS IZDEVUMS AROŠPUŠU KOMPLEKTS

Tas ir lielisks veids, kā sākt savu Trollbeads kolekciju. Ierobežotā izlaiduma komplektā ietilpst divas krelles, rokassprādze un aizdare, kuras nav iespējams iegādāties atsevišķi.

2014 - TROLLBEADS dienas svinības

Trollbeads diena ir paredzēta Trollbeads faniem. Tā ir diena, kad mēs pateicamies par kopā būšanu un godinām cilvēkus, kuru dzīvesstāsti, dārglietu kastītes un personības ir daļa no Trollbeads

2015. gads - MELNĀ PIEKTDIENA

Nolēmām, ka šī ir lieliska iespēja iepriecināt kolekcionārus ar ierobežota tirāžas pērlītēm. Pirmā bija stikla krelle " Maģiskā nakts ".

Ocean bead close up

2016. gads

Jauna dizaina stikla pērle. "Maģiskā jūras pasaule" kolekcijā parādījās 2016. gadā. Lai gan tā pēc izmēra un formas atšķiras no parastajām Trollbeads stikla pērlītēm, tai ir tāda pati sudraba serde kā citām pērlītēm.

different Tiaras
Tiāras jūsu īpašajiem svētkiem
2016. gads
Pateicoties Trollbeads koncepcijai, jūs varat izveidot matu rotu. Katram stāstam ir krelle, un daži no tiem ir TIARO cienīgi!
skatiet vairāk matu aksesuāru
bead of pokemon ball
Noķer pokemonus!
2016. gads
Stikla krelles, kas atgādina pokemonus, ir paslēptas dažādās vietās visā pasaulē. 2016. gadā aicinājām kolekcionārus meklēt šīs krelles un atsūtīt mums fotogrāfijas ar stāstiem, kā viņi tās atrada.
skatīt vairāk notikumu
Ring of change
Maināmi gredzeni
2016. gads
Šogad kolekciju rotāja pirmais Fantasy gredzens, kas sniedz iespēju izrotāt pirkstus ar savām mīļākajām krellēm.
redzēt visus gredzenus nopirkt krelles
Model wearing Neck Bangle and trollbeads bracelet with beads
Aproču kaklarota
2016. gads
Kolekcijai pievienojusies gracioza un eleganta Bangle kaklarota. Saspraudot savas iecienītākās krelles, piekariņus un kulonus uz šīs oriģinālās kaklarotas, radīsiet ārkārtīgi burvīgu un stilīgu izskatu.
nopirkt sudraba krelles skatīt visas kaklarotas
Trollbeads tricks

2017. gads

TROLLBEADS TRIKI

Ir tik daudz veidu, kā izrotāt ar Trollbeads, tāpēc esam izveidojuši galeriju, kurā varat smelties iedvesmu un atklāt jaunus veidus, kā veidot kombinācijas.

2017. gads

TROLLBEADS VĪRIEŠIEM

Īpaši vīriešiem radītas 34 jaunas kolekcijas. Vīriešu kolekcijā bija ādas un sudraba rokassprādzes un kaklarotas.

2018. gads

PIRMĀS TĒVA DIENAS Pērlītes.

Pirmā krelle, ko veltījām visiem DADDY's, bija "Mans aizstāvis" no sudraba.

skatiet tēva dienas dāvanas
Trollbeads Hair Comb with a gold bead, a aventurine bead and 2 silver spacers

Pērlītes MATOS

2018. gads

Kolekciju rotāja vēl vairāk matu aksesuāru: divu dizainu matu bantes un matadatas-ķemmes.

skatiet matu aksesuārus
APAĻI DĀRGKĀRŅI un PORCELĀNA PĒRLES
2019. gads

APAĻIE DĀRGAKĻI

Trollbeads kolekcijā ir ienākuši mazāki, apaļi dārgakmeņi, kas ļauj vieglāk kombinēt.

PORCELĀNA Pērlītes

Pirmo reizi Trollbeads vēsturē kolekcija ir papildināta ar ierobežota tirāžas porcelāna pērlīšu komplektu. 2019. gadā parādījās porcelāna krelles komplekts. Par godu Trollbeads dienai.

Blue leather bracelet from Trollbeads, with beads in blue, white and silver
Model wearing porcelain beads on blue leather bracelet
People unique beads
Pasākums "Unikālie cilvēki"
2020. gads
UNIKOS ir ekskluzīvas krelles, kuras cilvēki meklē visā pasaulē, tāpēc ar šo pasākumu mēs vēlējāmies redzēt, kuras krelles kolekcionāriem patīk visvairāk, un atlasītās krelles papildināja Trollbeads kolekciju ar 6 ierobežota tirāžas kreļļu komplektu.
Uzzināt vairāk
Fantasy ring with bead
Jauni maināmu gredzenu dizaini
2020. gads
Fantāzijas gredzenu kolekcija ir piepildīta ar dažādiem rotaļīgiem dizainiem.
nopirkt gredzenu