Starptautiskā Trollbeads kluba noteikumi un nosacījumi

Starptautisko Trollbeads klubu pārvalda un uztur Trollbeads A/S. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Toldbodgaden 13, 1253 Kopenhāgena, Dānija.

Pievienošanās Klubam un tā lietošana ir darbība, ko regulē šie Vispārējie lietošanas noteikumi. Piekļuve vietnei un tās izmantošana, kā arī preču iegāde apliecina, ka esat izlasījis, iepazinies ar šiem Vispārējiem lietošanas noteikumiem un piekrīt tiem. Ja jūs pilnībā vai daļēji nepiekrītat Vispārīgajiem vietnes lietošanas noteikumiem, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietni.

Katrs vietnes apmeklētājs un lietotājs netieši paziņo, ka neizmantos vietni nelikumīgiem mērķiem vai jebkurā gadījumā pretrunā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

Trollbeads A/S var pilnībā vai daļēji mainīt vai atjaunināt šos Vispārējos noteikumus un nosacījumus. Par Vispārējo noteikumu un nosacījumu izmaiņām un atjauninājumiem lietotāji var tikt paziņoti tīmekļa vietnes sākumlapā, tiklīdz tie ir pieņemti, un tiks uzskatīti par spēkā esošiem, tiklīdz tie tiks publicēti tajā pašā vietnes sadaļā.

Ja kāds šo Vispārējo lietošanas noteikumu noteikums tiek uzskatīts par nelikumīgu, nederīgu vai neefektīvu kāda iemesla dēļ, šāda spēkā neesamība vai neefektivitāte neietekmē pārējo noteikumu spēkā esamību vai efektivitāti.

Uzņēmums patur tiesības mainīt Kluba abonementu priekšrocības, cenu, paketes "pievienošanās klubam" saturu.

Piekļuve vietnei un dalība starptautiskajā Trollbeads klubā

Piekļuve vietnei un tās izmantošana, tostarp lapu pārlūkošana, saziņa ar Trollbeads A/S, iespēja lejupielādēt informāciju par produktu un preču pasūtīšana no vietnes, ir darbības, ko mūsu lietotāji veic tikai personiskai lietošanai un nav saistītas ar jebkādu komerciālu, profesionālā vai biznesa darbība.

Uz Trollbeads Club dalību, saistītajiem pakalpojumiem un privilēģijām attiecas šie Vispārējie noteikumi un nosacījumi, kas ir spēkā no reģistrācijas datuma.

Trollbeads klubam var pievienoties visi Lietuvā dzīvojošie pieaugušie.

Pabeidzot reģistrāciju Trollbeads Club, Klients apliecina, ka ir izlasījis, zina un pilnībā saprot šos Vispārējos noteikumus un nosacījumus un piekrīt tiem attiecībā uz pakalpojumiem, ko sniegs Trollbeads A/S.

Klients var reģistrēties un kļūt par Trollbeads kluba biedru, aizpildot savus datus Trollbeads mājaslapā.

Reģistrācija Trollbeads Club tiks uzskatīta par derīgu tikai pēc tiešsaistes maksājuma un apstiprinājuma e-pasta saņemšanas. vēstule.

Reģistrācijas laikā klients var izvēlēties no 2 abonementiem:

 • 1 gads - derīgs 12 mēnešus pēc iestāšanās, cena 55 €.
 • 3 gadi - derīga 36 mēnešus pēc iestāšanās, cena €150.

Reģistrācija dod tiesības saņemt "Kluba ieejas paketi", kas ietver:

 • Kluba krelle 55 eiro vērtībā (viena krelle katru gadu).
  • Iespēja iegādāties lauku krelles
  • Ekskluzīva iespēja iegādāties Trollbeads muzeja (pārtraukta) krelles
  • Īpašie klubu piedāvājumi
  • Trollbeads aizkulisēs
 • Dalībnieki, kuri iegādājas trīs gadu abonementu, saņem vienu bezmaksas UNIKOS lodītes, ko dizaineru komanda izvēlējusies pirmā pasūtījuma laikā.

ABONĒŠANAS PRIEKŠROCĪBAS

Trollbeads klubs uz 1 gadu:

 • "Ieeja Kluba komplektā" (nosūtīta uz Jūsu norādīto adresi Lietuvā).
 • Iespēja priekšskatīt un/vai iepriekš pasūtīt ierobežota izdevuma krelles ar prioritāru piekļuvi. UZMANĪBU visu krelles daudzums, ko var iepriekš pasūtīt, ir ļoti ierobežots un netiek garantēts visiem kluba biedriem.
 • Iespēja piedalīties ekskluzīvās akcijās tikai Trollbeads Club biedriem.
 • Iespēja piedalīties pasākumos un konkursos ir tikai Trollbeads Club biedriem.

Trollbeads klubs 3 gadus:

Šī dalība piedāvā tādas pašas priekšrocības kā 1 gada abonements, kā arī:

 • Labāka abonēšanas cena (150 eiro 165 eiro vietā)
 • Viena bezmaksas UNIKOS krelle, ko izvēlējusies dizaina komanda ar pirmo pasūtījumu.