Pērles

 

Pāvs pērlesPērles, atšķirībā no dārgakmeņiem, netiek iegūtas no zemes dziļuma vai slīpētām. Lai atklātu viņu patieso skaistumu, nekas nav jādara. Pērles ir pērles. Tie ir kā mēness gaismas atspoguļojums nāriņas acīs. Spīdošās pērles bieži sauc par okeāna dārgakmeņiem. Studis pēc mistikas un apburot viņu šarmu, tie ir patiesi dabas brīnumi.

Viduslaikos tikai karalisko ģimeņu un citu muižnieku locekļi tika rotāti ar pērlēm, un kopš tā laika pērles ir kļuvušas par bagātības un pilnības simbolu. Mēdz teikt, ka pērles varētu nozīmēt asaras, bet tikai tiem, kuriem tās nav.

Materiāls
Saldūdens pērles ir dabiska gliemju struktūra, kas dzīvo ezeros, upēs un straumēs smilšainās seklos. Trollbeads pērles tiek savāktas kultivētas saldūdens. Molluscs iekšpusē tie ir izveidoti četrus vai piecus gadus, līdz viņi iegūst pareizo formu. Pērles sāk veidoties, kad gliemežvāku čaumalas ietilpst otrā. Laika gaitā gliemds aptver pērļu fragmentus un pārvērš to smalkā pērlē. Šo organisko dārgakmeņu krāsa ir atkarīga no vides apstākļiem, izlietnes ārējās krāsas un gliemja struktūras. Tie ir brīnišķīgi dabiskās dabas brīnumi!

Rosa reals

Pērļu pērļu ražošana

Atrastās pērles jau ir ideālā formā, tāpēc mums nav daudz no tām jāgatavo, lai mēs varētu sagatavoties pārdošanai. Īpašs rīks, kas nodrošina, ka pērles netiek sabojātas procesa laikā, ir urbti caurumi. Kad tie ir pareizais izmērs, sudraba kodols ir nostiprināts pērles iekšpusē. Tas tiek darīts ar īpašu rīku, kas katrai pērlei ļauj nostiprināt kodolu atsevišķi, uzmanīgi un atbildīgi.

Visas pērļu pērles>