Trollbeads koncepcija

Trollbeads ir ārkārtas rotaslietas, kas pielāgojas katram stilam, ļauj jums izveidot unikālas kombinācijas, un pašas pērlītes, šķiet, atgādina spēli, kurā jūs varat brīvi pelnīt, mainīt, apvienot un radīt jums patīkamās rotas.

Mēs ticam, ka mūsu dzīvi veido stāsti, atmiņas un mirkļi, tāpēc trollbeads dod jums iespēju tos sagūstīt un vienmēr nēsāt sev līdzi.

Katrā stāstā ir lodīte ...

Trollbeads sirds ir pērlītes. Katram ir sava vēsture un nozīme, ko iedvesmo mitoloģija, astroloģija, pasakas, daba, dzīvnieks, kultūras daudzveidība vai mūsu ikdienas dzīve.

Papildus pērlītēm jūs atklāsit arī aproces, kaklarotas, auskarus, gredzenus vai matu rotaslietas.

 

Tu - dizainers!

Trollbeads bija pirmie pasaulē, kas izveidoja rotaslietu koncepciju "lodītes uz ķēdes", kas ļauj sievietēm un vīriešiem radīt rotaslietas, kas atspoguļotu viņu personību, pieminētu atmiņas un stāstus.

Apvienojiet krelles pēc krāsas, stila, laika, apģērba vai pat garastāvokļa un esiet unikāls! Pastāvīgi atklājiet jaunas kombinācijas, pievienojot radošus un rotaļīgus elementus vai mainot krelles. Tieši šī dažādība un daudzpusība rada unikālu trollbeads pieredzi.

 

Soli pa solim

Viss sākas ar pirmo lodīti ...

Vai jūs esat trollbeads jaunpienācēji?
Sāciet veidot savu trollbeads stāstu saskaņā ar šādiem punktiem:

1. Izvēlieties produktu. Aproce, ķēde, kaklarota vai gredzens - tam vispār nav nozīmes! Izvēlieties, ko varat izrotāt ar trollbeads lodītēm.
2. Izvēlieties aizdari. Aproces un ķēdes prasa aizdari. Ja esat izvēlējies rokassprādzi - neaizmirstiet “bremzes”, kas neļaus jūsu lodītēm nokrist.
3. Izvēlieties krelles. Vai jums ir īpašs gadījums? Vai varbūt jūsu atmiņas rotā piedzīvojums -pilnīgs ceļojums, tuvinieks vai pasākums, kuru nevar aizmirst? Visos gadījumos jūs atradīsit pareizo trollbeads lodīti!

Trīs soļi, lai izveidotu savu trollbeads rokassprādzi