Trollbeads klubs
meita

Trollbeads Club ir tikai biedriem paredzēts klubs, kas nodrošina ekskluzīvu piekļuvi: Trollbeads Club krellei.

Pēc pievienošanās klubam:

  • Dāvanā saņemsi kārtējā gada limitētā izlaiduma Club krelles.
  • Iespēja iegādāties ierobežota tirāžas lauku krelles. Bez dalības ierobežota izdevuma valsts krelles var iegādāties tikai konkrētā valsts, kurai krelle ir paredzēta.
  • Muzeja izstrādājumi. Ekskluzīvi kluba biedriem būs iespēja iegādāties Trollbeads muzeja priekšmetus, kuru izlaide ir pārtraukta un ļoti ierobežota.

Abonējiet kluba biļetenu savā konta profilā. Ja jau esat abonējis biļetenu, lūdzu, pārbaudiet savu SPAM vai surogātpasta mapi, iespējams, e-pasti ir nonākuši tur.

  • 55 EUR par viena gada dalību. Šajā cenā ir iekļauta ierobežota izlaiduma Club krelle un citas.
  • 150 EUR par trīs gadu dalību. Šajā cenā ir iekļautas trīs ierobežota izlaiduma klubu krelles un vairāk.

Reģistrācija tiešsaistē – Jūs varat iegādāties dalību tiešsaistē un saņemt kluba dalības paketi, kas tiks nosūtīta uz jūsu norādīto adresi.

Tiešsaistē: Jūs varat iegādāties dalību tāpat kā jebkuru produktu mūsu vietnē. Viena gada dalību varat atrast šeit vai trīs gadu dalību šeit .

Parastais piegādes laiks: 2-4* darba dienas.

*Lūdzu, ņemiet vērā: īpašo piedāvājumu laikā piegāde var aizņemt ilgāku laiku, jo palielinās pasūtījumu apjoms.

Dalības atjaunošana nav automātiska. Jūs varat atjaunot savu dalību jebkurā laikā, piesakoties savā kontā www.trollbeads.lt

Jūs varat atiestatīt savu paroli, noklikšķinot uz "Pieteikties" un pēc tam uz "Aizmirsāt paroli?" Izpildiet norādījumus, lai atiestatītu paroli.

Jūs vienmēr varat izvēlēties savam pašreizējam dalībai pievienot trīs gadu abonementu. Jūs vienkārši iegādājaties trīs gadu abonementu, un tas tiks pievienots pēc pašreizējā dalības perioda beigām. To var izdarīt jebkurā laikā neatkarīgi no jūsu pašreizējā dalības derīguma termiņa beigām.

Muzeja krelles - ekskluzīvas, pārtrauktas, ierobežota dizaina krelles, kas pieejamas tikai kluba biedriem.

Var iegādāties tikai vienu klubu krelle un vienu lauku krelle. Taču muzeja krelles var droši iegādāties, cik vien vēlies.

Pašlaik strādājam pie tā, lai Trollbeads Club dalība būtu pieejama kā dāvana.

Ierobežota tirāža Trollbeads Club krelle tiek izlaista reizi gadā, gada sākumā.

  • Ja atjaunosiet savu dalību, kamēr jums joprojām ir aktīva dalība, mēs vienkārši pievienosim jūsu dalībai papildu divpadsmit mēnešus, sākot no jūsu pašreizējā aktīvā dalības beigām. Atjaunojot savu dalību, mēs nekavējoties nosūtīsim jums jaunu kluba krelles. Jums nav jāgaida, līdz beidzas jūsu dalības termiņš, lai to atjaunotu un iegūtu jaunu kluba pērli.
  • Piemērs: 2023 novembrī esat iegādājies Trollbeads Club abonementu. Jūs saņemsiet 2023. gadā Trollbeads Club lodītes un jūsu dalība būs aktīva divpadsmit mēnešus (līdz 2024. gada novembrim). Tuvojoties 2024. gadam janvārī, izlaists 2024. gadā. Trollbeads Club krelle. Jūs varat atjaunot savu dalību jaunā gada sākumā un uzreiz iegūt 2024. gadu. gurnu krelle. No 2024. gada novembrī pagarināsim jūsu dalību vēl uz divpadsmit mēnešiem, un tas būs aktīvs līdz 2025. gadam. novembrī

Trollbeads Club aptuveni reizi mēnesī izsūta biļetenu. Tajos būs visi jaunie ekskluzīvie piedāvājumi.

Visus derīgos piedāvājumus varat atrast Trollbeads Club lapā.

pievienojies trollbeads klubam