Sociālā atbildība

Visas trollbeads tic divām lietām: strādāt no visas sirds un atbalstīta ar sociālo atbildību. Šīs vērtības ir mūsu pamats.

“Mans sapnis ir padarīt labdarības projektus, kurus mēs izvēlamies būt pēc iespējas daudzveidīgāki. Viss, ko mēs darām, ir cilvēku dēļ. ”
- Lise Aagaard

Row of Uniques jewelry beads

Kādas ir "Unikos"?

Unika ir ļoti īpaša trollbeads kolekcijas sastāvdaļa. Šīs ir pasaules mēroga vientuļnieku krelles, kas izveidotas Trollbeads darbnīcā Indijā un Āfrikā. Šī kolekcija tika uzsākta kā neliels labdarības projekts un vēlāk kļuva par ārkārtīgi svarīgu trollbeads daļu.

"Ja jūs patiešām vēlaties palīdzēt cilvēkiem, kas dzīvo trešajā pasaulē, paplašiniet ekonomiku - jums ir jāmāca viņiem tas, ko jūs darāt veiksmīgi." Šeit ir vārdi, kas lasīti žurnālā iedvesmotie Lise Aagard, lai sāktu šo brīnišķīgo trollbeads ceļojumu: stikla mācīšana stikla mācīšana Pērles, lai padarītu tos, kuriem tas ir nepieciešams un nepieciešams, un ir nepieciešams, lai dotu iespēju izteikties un radīt mākslu.


Pirmā darbnīca

Lise un Pīters Aagaards organizēja pirmās seminārus Dharamsalā, Indijas ziemeļdaļā. Šī programma centās palīdzēt Tibetas bēgļiem. Seminārus finansēja tik sauktais "maigais aizdevums". Tas nozīmēja, ka, ja uzņēmums nenopelnīs pietiekami daudz līdzekļu - parāds netiks atmaksāts, un, ja bizness kļūs veiksmīgs, nauda būs jāatmaksā, kas tiks ieguldīta citā pašpoles projektā.

Bēgļi, kas dzīvo Dharamsalā, strādāja izveidotās darbnīcās, kur viņi izgatavoja krelles. Pilsētas galvenajā ielā bija arī veikals, kur viņi varēja pārdot savus darbus. Diemžēl veikalu bizness bija neveiksmīgs, tāpēc tas bija jāslēdz, lai darbinieki varētu koncentrēties uz stikla mākslu.

 

Sieviete, kas rada unikālu stikla lodīti

Kā tas darbojās?

Pirmkārt, darbnīcas radīja stikla pērlītes, kuras iedvesmoja trollbeads raksti, bet darbinieki, kuri ir apguvuši prasmes un radošumu, sāka radīt savdabīgus dizainus. Daži no viņiem kļuva par daļu no Trollbeads kolekcijas un unikālās kolekcijas pionieriem. 2009. gadā projekts paplašinājās, un Jaipurā, Indijā tika izveidots vēl viens seminārs. Šis projekts pievērsa lielu uzmanību, sniedzot palīdzību slimām vai sarežģītām sievietēm.

Trollbeads izmantoja Indijā iegūto pieredzi un 2010. gadā uzsāka līdzīgu projektu Malāvijas reģionā Āfrikā. Finansējums bija paredzēts jauniešiem ar veselības problēmām, kuri ir apmācījuši biznesa smalkumus, dodot viņiem iztiku.


Kaislība pret UNKKS

2012. gadā Trollbeads nodibināja ceturto darbnīcu. Šoreiz projekts devās uz Dehradunu, Indijā, netālu no Himalaju kalniem un bija paredzēts palīdzībai Tibetas vīriešiem, kas dzīvo trimdā.

Trollbeads izveido darbnīcas un māca cilvēkiem stikla pērlīšu mākslu kopš 2005. gada. Pirmais projekts bija lielisks un atklāja, ka cilvēki, kuriem tika sniegta palīdzība, bija ļoti talantīgi un nevarēja aizmirst. Darbnīca ļauj viņiem atklāt savu radošumu un tādējādi radīt unikālas stikla krelles, kuras mēs sauca par "unikālu" - vienu priekšmetu, unikālu un ārkārtīgi jutīgu mazu mākslas darbu, ko mēs varam izrotāt.
Amatniecība tika dota, deva šiem cilvēkiem pavisam citu dzīves krāsu un pierādīja, ka nekad nav par vēlu kaut ko mainīt vai sākt.

Grupas foto no sievietēm no darbnīcas Jaipurā, Indijā

Trollbeads

Biznesa ētika - veicināt ētisko biznesa praksi.

Cilvēktiesības un sociālā atbildība - veicināt cilvēktiesības pamattiesības, godīgi un attiecībā uz rūpēm par saviem darbiniekiem un sabiedrību, veicināt daudzveidīgu darbu, lai nodrošinātu darba vidi.

Vides aizstāvja atbildība ir veicināt efektīvu resursu un elektrības avotu izmantošanu, aizsargāt bioloģisko daudzveidību un novērst piesārņojuma izplatīšanos.

Pārvaldības sistēmas - ievērot piemērojamos likumus, novērtēt ietekmi un labumu, noteikt aktivitātes un pārvaldīt biznesa riskus, ieskaitot darbuzņēmējus, piegādātājus un partnerus.

""