Dzintars

Dzintars izveidoja vairāk nekā 50 miljonus. Gadi un visā tā iespaidīgajā vecumā ir saglabājuši burvīgas krāsas, dabisko enerģiju un pat dziedinošās īpašības. Šī minerāla krelles spīd dažādās dzeltenās un brūnās toņos un liek justies tā, it kā jūs uzkarsētu saules gaismā. Dzintars, pateicoties viņa ārkārtas skaistumam un maģiskajām īpašībām, tiek novērtēts kopš seniem laikiem, un to sauc par Ziemeļ Gold. Tas ir atrodams daudzās pasaules daļās, bet to var mainīt atkarībā no vecuma vai koku sugām. Trollbeads lodītes visbiežāk izmanto Baltijas jūras dzintars.

 

Vēsture saka, ka dzintars no dziļas vecumdienas bija ārkārtīgi populārs rotaslietās un pat medicīnā. No akmens un bronzas gadsimtiem cilvēki uzskatīja, ka dzintara rotājumu pavadīs panākumi. Tas radīja amuletus, kas piesaista laimi un panākumus.

Dzintaram visā pasaulē ir daudz nozīmes. Tiek uzskatīts, ka tas ir ne tikai laimes un veselības simbols, bet arī mūžīgās mīlestības talismans. Senie vikingi uzskatīja, ka Dzintars ir dievietes Fria (mīlestības, auglības un zelta dievietes) asaras, un Ķīnā dzintars ir saistīts ar mirušo tīģeru dvēselēm un tiek uzskatīts par drosmes simbolu.

  

Materiāls

Dzintars ir organiskas vielas, kas veidojas no skujkoku koku sveķiem. Kad ir bojāts koku stumbrs, sāk plūst sveķi, kas galu galā nonāk uz meža zemes. Laika gaitā sveķi ir apstājušies un dažus miljonus gadu vēlāk pārvērtās par vielu, kuru mēs saucam par Dzintaru.

Šī akmens tekstūra, krāsa, struktūra un citas iezīmes mainās atkarībā no vecuma, nogulumu daudzuma un koka veida, no kura sveķus veidoja dzintars. Tās krāsu gamma ir ārkārtīgi daudzveidīga, no viegla krējuma līdz tumšai ķiršu vai pat melnu, no viegla piena līdz bagātīgam atvērtam. Dzintars var būt arī caurspīdīgs un dažreiz necaurspīdīgs.

Dzintars ir ļoti viegls un ir atrodams ūdenī kopā ar jūras veltēm. Vētru laikā viļņi metas dzintaru uz krastu kopā ar iepriekšminētajām jūraszālēm, koka gabaliem un gliemjiem, tāpēc ir labākais laiks meklēt dzintaru pludmalē - pēc spēcīgas vētras. Dzintaru var atrast arī uz zemes.

Dzintara minerāls ir tik tikko stiprāks par naglu, tāpēc ir īpaši svarīgi, lai meistari, kas strādā ar šo materiālu, ir izveicīgi, uzmanīgi un uzmanīgi.

Noķerts lipīgos sveķos

Ierobežojumi ir mazas vaboles vai augi, kas iestrēguši lipīgos sveķos pirms miljoniem gadu. 80% radību ir mušas, odi vai skudras, bet reizēm mazi zirnekļi iestrēgst, tāpēc jums ir ļoti paveicies, ja atrodat dzintaru ar iekļaujamo iekšpusē. Fosilijas ir atrodamas dzintarā, ir trīs dimensijas, un tāpēc tās tiek uzskatītas par vislabāk saglabātām kā agrīnās dzīves pierādījumu. Šīs funkcijas dēļ dzintaru var uzskatīt par "logu" mūsu pagātnē.

  

Dzintara lodīšu ražošana

Daba sper pirmo soli dzintara lodīšu ražošanā, slīpējot mazā dzintara malas smiltīs. Tad visas dzintara trollbeads lodītes ir maigi apstrādātas ar cilvēka rokām, kuras katra ir tikai noslīpēta, veidota un pulēta. Caurums veidotās dzintara lodītes centrā lodītes centrā un pēc tam kvalificētie juvelieri pabeidz lodītes veidošanos. Pēdējais solis ir sudraba serdes likums, un lodītes ir sagatavotas, lai spīdētu uz jūsu aproces.