DimantiDiamieris

Dimanti ir mūžīgi - teiciens, kas simbolizē bezgalīgu mīlestību. Šis minerāls ir kļuvis par dāvanu, lai parādītu mūžīgu, nekļūdīgu mīlestību. Tā kā dimanti gandrīz neārstē, tie ir kļuvuši par mīlestības simbolu, kuru nevar salauzt.

Vēsturiski dimantiem ir daudz nozīmju un pozitīvu īpašību. Slavenie vīrieši, piemēram, Cēzars, Ludvigs VI un Napoleons, uzskatīja par saviem talismaniem dimantiem, tāpēc tiek teikts, ka šo minerālu nēsāšana ir iegūta spēks. Arī dimanti ir saistīti ar taisnīgumu, spēku un garīgumu. Tiek uzskatīts, ka tie uzlabo veselību, nodrošina pozitīvu enerģiju, labklājību, mīlestību un ticību.

Materiāls

Dimanti ir spēcīgākie, dabiski veidotie minerāli, un tāpēc tie veidojas, izmantojot augstu spiedienu un augstu temperatūru. Dabiskākie dimanti ir vecāki par USD 1 miljardu. gadi.

Šo minerālu stiprums ir atkarīgs no to tīrības. Dimanti, kas ir caurspīdīgi un kuriem ir mazāk malu, tiek uzskatīti par spēcīgākiem. Neviens cits, bet cits dimants ir pietiekami stiprs un pietiekami stiprs, lai iegūtu skaistas un intriģējošas formas dimantus. Kaut kādā veidā pulētus, pilnīgi caurspīdīgus dimantus sauc par dimantiem. Matemātiskie aprēķini tiek izmantoti, lai iegūtu šo formu, kas nodrošina, ka pēc iespējas vairāk saules gaismas iekļūs caur dimantu, kas tam piešķirs spīdumu.


Diamieris

Dimanta lodīšu ražošana

Nav divu identisku dimantu, jo tie visi atšķiras pēc izmēriem un formām, tāpēc mūsu dimanta lodīšu ražošanas process ir ļoti unikāls un individuāls.