Lodītes

Trollbeads bija pirmie pasaulē, kas izveidoja rotaslietu koncepciju "lodītes uz ķēdes", kas ļauj sievietēm un vīriešiem radīt rotaslietas, kas atspoguļotu viņu personību, pieminētu atmiņas un stāstus. Tā ir izņēmuma rotaslietas, kas pielāgojas katram stilam, ļauj jums izveidot unikālas kombinācijas, un šķiet, ka pašas pērlītes atgādina spēli, kurā jūs varat brīvi pelnīt, mainīt, apvienot un radīt jums patīkamās rotas.

Mūsu kolekcija ir pilna ar dažādu formu, izmēru, dizaina un materiālu pērlītēm. Jūs droši atradīsit kaut ko savai gaumei neatkarīgi no tā, vai izvēlaties minimālistu vai krāsainu, koncentrētu stilu. Kolekcijā Trollbeads jūs atradīsit vairāk nekā 800 pērlītes un kulonus, kurus mēs katru gadu izveidojam arvien vairāk un vairāk, tāpēc ir svarīgi arī dažus no tiem atbrīvot muzejā, lai kolekcija vienmēr būtu būtiska un iedvesmotu mūsu klientus izveidot jaunas kombinācijas. Vecākas pērlītes vienmēr ir atrodamas mūsu vietnes "muzeja" sadaļā.

Mūsu krelles, kā arī talismani rada daudzus profesionālus dizainerus. Katrs veicina viņu unikālās idejas un prasmes, veidojot krelles, kas dod mūsu klientiem iespēju pateikt savu īpašo vēsturi un atklāt viņu personību. Papildus mūsu talantīgajām un radošajām dizaineru komandām, kuras izveidoja rotaslietas, katru gadu "People's Bead" dizaina konkursā mēs iepazīstinām ar jaunu pērlīti, kuru izveidojis kāds no jums - mūsu brīnišķīgie klienti!

Trollbeads mīlestība uz ekskluzivitāti atspoguļojas arī mūsu kolekcijā, kur jūs varat atklāt visu, sākot no dzintara līdz zelta rotaslietām. Mēs vienmēr cenšamies radīt iespaidīgus fantastiskāko materiālu, kas atrodami dabā, produkti, lai viegli saskaņotu visu veidu aproces, kaklarotas, gredzenus un auskarus un izveidotu kombinācijas, kas piemērotas ikdienas un īpašiem gadījumiem.