Droša iepirkšanās

Maksājums

Mēs vienmēr cenšamies atjaunināt vietni un pārliecināties, ka visa informācija par mūsu produktiem ir pareiza. Tomēr ārkārtas gadījumos var rasties cenu neatbilstības. Ja mēs atradīsim produkta cenu, kuru esat iegādājies mūsu vietnē, mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar jums. Šajos apstākļos mēs tiksim informēti par neatbilstību starp cenu, un jūs varēsit izlemt, vai vēlaties iegādāties labu cenu. Ja jums nav jāsazinās ar jums, mēs paturam tiesības neapstiprināt pirkumu. Mēs arī paturam tiesības nekavējoties mainīt cenas vietnē.


Visas cenas vietnē ir PVN.


Vietnes cenu noteikšana izmanto šādas valūtas: eiro

Trollbeads izmanto drošu maksājumu serveri, kas šifrē visu informāciju ar SSL protokolu, kas nozīmē, ka jūsu dati ir droši un tos nevar nolasīt nepiederošie cilvēki. Pašas TroLlbeads vietne izmanto arī Encream ar SSL protokolu.

Kredītkarte/debetkarte

Atlasiet kredītkartē/debetkarti, ar kuru vēlaties maksāt norēķinoties, un ievadiet nepieciešamo informāciju. Pirkuma cenai netiks pievienotas papildu izmaksas. Jūs varat izvēlēties maksāt ar Visa, American Express vai MasterCard.

Jūs varat pievienot tikai tajā pašā jūsu piegādes adresē. Ja jums ir jāatdod viena vai vairākas preces pasūtījumā, pirkuma summa tiks atmaksāta ar tādu pašu maksājuma veidu, kādu izmantojāt sākotnējam darījumam.

Citas maksājuma iespējas

Jums ir iespēja maksāt ar citām maksājuma metodēm, nekā iepriekšminētais. Papildu maksājumu metodes ietver Google Pay, Apple Pay un Shop Pay. Šīs maksājuma metodes ļauj jums viegli un ātri iepirkties vietnē International.trollbeads.com.

Paaugstinājumi un ieteikumi

Visi piedāvājumi ir derīgi tikai tik ilgi, kamēr ir preces. Atlaižu kodi ir nepieciešami tikai tad, ja tie ir skaidri norādīti.

Bezmaksas dāvanas nevar piestiprināt pasūtījumiem, kas ievietoti nepromoti.

Ja preces tiek atgrieztas, kas iegādātas ar bezmaksas dāvanu, tās arī jāatdod. Ja pievienotā bezmaksas dāvana netiek atgriezta, mēs paturam tiesības aizturēt naudu atpakaļ, līdz atgūstam bezmaksas dāvanu.

Ja mēs veicam sezonas un īsākas akcijas un piedāvājumus, attiecīgās preces (bezmaksas dāvana) jāiekļauj iepirkumu grozā. Pēc tam jums jāievada sniegtais atlaides kods, lai prece būtu bezmaksas dāvana vai samazināta cena.

 

Sūdzības un jautājumi

Pirms sūdzības iesniegšanas novērtējiet produkta stāvokli un pārliecinieties, ka defekti nav saistīti ar nepareizu izmantošanu vai apkopi. Mēs vēlamies pieņemt visas sūdzības, bet dažos gadījumos mēs to nevaram izdarīt. Mums ir jābūt reāliem postījumiem, ko rada ražotāja vaina.

Ja jums ir sūdzības par šajā vietnē iegādātajiem produktiem, lūdzu, nosūtiet mums e -pastu:info@trollbeads.lt

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00. Tālrunis: +370 617 41179 vai e -pasts pa e-pastu:info@trollbeads.lt

 

Trešā -partiju programmas
Apmeklējot mūsu vietni, jūs pamanīsit, ka mēs izmantojam trešās daļas vietnes, piemēram, Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube un Instagram, lai sniegtu informāciju par trollbeads. Personām var saskarties ar grūtībām, piesakoties šajās īpašajās vietnēs, bet trollbeads nekontrolē un nekaitē saturu.