Vara



Twisted copper bangel on a bead of copper

Mēdz teikt, ka varš bija viens no pirmajiem metāliem, kas izgatavoja rotaslietas. Tas ir metāla metāls, kas uzlabo veselību, un tam ir spēks atjaunot ķermeņa un domu harmoniju.

Mirgojošo varu sauc arī par mīlestības metālu. Ir zināms, ka šis metāls nodrošina pozitivitāti un sniedz panākumus. Varš palīdzēs jums saprast un pieņemt jūsu iekšējo enerģiju.

 

Materiāls

Varš ir viens no 118 ķīmiskajiem elementiem, un trollbeads izmanto šo metālu tā tīrākajā formā, salīdzinot ar zeltu vai sudrabu. Varš ir atrodams uz zemes, un tā krāsu gamma pārsvarā ir no maiga rozā un brūngana līdz tumši sarkanai. Mūsdienās lielāko daļu šī metāla iegūst lielās mīnās, kurās rūsa ir pilna ar vara sulfīdiem. Vielas Šīs rūsas ekstrahē ar smalkiem vara pavedieniem.

Pure Copper ir brīnišķīga sarkanīgi brūna krāsa un asociējas ar siltu ķērienu. Gaisa un ūdens iedarbība tiek oksidēta un notiek ķīmiska reakcija, kas maina vara krāsu, un tā virsma kļūst zaļgana. Šo procesu sauc par pietūkumu. Lai labāk izprastu šo procesu, atcerieties, kā Ņujorkā izskatās brīvības statuja. Pirms 25 gadiem tas spīdēja spilgti sarkanā krāsā, bet tagad tas ir kļuvis zaļš.

 Vara rokassprādze

Vara lodīšu ražošana

Vara lodītes tiek izgatavotas ar tādu pašu metodi kā sudraba vai 18 k zelta lodīšu ražošana - izmantojot vaska veidnes.

Ražošanas process sākas ar sarkanā vaska dizainu. Tad tiek izveidota apmetuma skice. Vēlāk vara granulu karsē un izšķīdina nelielā pannā. Iegūto masu ielej ģipša skicē, uzmanīgi piepildot katru laku. Kad varš ir stīvs, ģipša veidni iegremdē ūdenī, kur apmetums sadalās un lodītes ir viegli noņemt. Šajā iestudējuma posmā neliela vara skulptūra ir pilnīgi melna, tāpēc vēlāk to ievieto skābā vannā, kas mainās melnā krāsā uz rozā. Kad vara lodīte ir pilnīgi forša, tā ir noslīpēta un beidzot ir gatava izrotāt aproci.

Stikla meistarība